Ми – громадська організація «Розвиток»
Ми – спільнота людей із прогресивними поглядами, які ми поширюємо серед українців.
Ми опікуємось проблемами людей і територій!У Запоріжжі відкрили інформаційний центр “Розвиток”

В п’ятницю, 9 грудня 2016 року, в Запоріжжі відкрився  новий інформаційний центр «Розвиток». Він стане майданчиком для проведення прес-конференцій та інших публічних заходів (презентацій, круглих столів, тренінгів) для громадських активістів, культурних діячів, політиків та держслужбовців — всіх, хто працює на розвиток краю та України.

Створення інформцентру стало можливим за сприяння громадської організації «Творимо добро разом». Під час відкриття інформаційного центру лідер ГО Євген Кохненко висловив надію, що «Розвиток» стане форпостом якісних змін у інформаційному та комунікаційному середовищах міста, місцем для обміну думками, просвітництва та вільних дискусій.

У перший день роботи в інформаційному центрі «Розвиток» відбудуться два заходи — прес-конференції гостей Запоріжжя з Києва: інвестора та економічного експерта Сергія Носенка та народного депутата 7-го і 8-го скликань Єгора Фірсова.

Сергій Носенко обговорював із журналістами економічні стратегії України.

На його думку, головне для України зараз – віднайти власну політичну суб’єктність та статус на міжнародній політичній арені. «Україна повинна бути потужним партнером, із яким інші держави повинні домовлятись, а не територією для геополітичних ігор та протистояння. Така позиція буде корисною не тільки Україні, а й сусіднім державам»,  – зазначив Носенко.

Головним же внутрішнім ресурсом держави він вважає людський. «Всі кажуть, що Україні потрібні інвестиції, але ж як і хто буде використовувати ці гроші, коли якість персоналу в Україні постійно знижується?».

Під час другої прес-конференції колишній народний депутат України Єгор Фірсов говорив більше про політику – чим відрізняється нинішній парламент від минулого, чому в Україні реформи проводять неефективно та як змінюються настрої на Донбасі.

На думку Єгора Фірсова, головною проблемою України є те, що на першому місці у владної еліти  – політичні інтриги, а не реформи. Він вважає, що адекватних та незалежних народних депутатів  у парламенті не більше 80-ти, а більшість – пов’язана із корупційними схемами, ВРУ – це фактично залишився бізнес-клубом за інтересами.

Фірсов упевнений, що настрої людей на Донбасі змінились у проукраїнському напрямку, адже за останні 2 роки вони у повній мірі відчули на собі, що таке «Русский мир».

«Так, багато хто й досі не сприймає Бандеру та критикує Гройсмана та Порошенко, але ці люди бачать себе у єдиній Україні», – вважає Фірсов. На його думку, незважаючи на інформаційний тиск та цензуру люди, що змушені були залишитись на непідконтрольних Україні територіях, отримують достатньо інформації через особисте спілкування.