Ми – громадська організація «Розвиток»
Ми – спільнота людей із прогресивними поглядами, які ми поширюємо серед українців.
Ми опікуємось проблемами людей і територій!

Сергій Носенко


Носенко, Сергій Михайлович – інвестор, старший керуючий директор інвестиційної компанії International Investment Partners, засновник громадської організації «Розвиток»

Сергій Носенко народився в місті Києві. У 1992 році закінчив магістратуру в області комп’ютерних наук і систем автоматизованого проектування в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут». У 2001 році отримав другу ступінь магістра в галузі управління міжнародними економічними відносинами в Українській академії зовнішньої торгівлі.

КАР’ЄРА

З 1994 по 2011 Сергій Носенко займав керівні посади в міжнародному фінансовому холдингу Coris Group. Сергій Носенко очолював розвиток компанії в країнах СНД і Балтії, а також керував M&А операціями компанії в цілому ряді пострадянських держав. За більш ніж 25-річну кар’єру брав участь у створенні та управлінні успішними інвестиційними проектами в 30 країнах світу.

У 2011 році Сергій Носенко приєднався до міжнародної інвестиційної компанії International Investment Partners зі штаб-квартирою в США. Це холдинг який займається стратегічним і фінансовим консалтингом, інвестбанкингом, антикризовим управлінням в різних сферах. Має представництва в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Гонконзі і Києві. Забезпечує повний комплекс інвестиційних послуг на міжнародних ринках, має ліцензії відповідно до вимог фінансових регуляторів США.

Головні проекти, якими зараз керує Сергій Носенко в International Investment Partners – бізнес в області сировинних ресурсів і базових металів і інфраструктури для ринків північній і південній Америки і Азії. Серед партнерів і клієнтів компанії – всесвітньо відомі компанії як UBS, Deutsche Bank, KPMG, Soros, Jefferies, KKR, Blackstone і інші.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Сергій Носенко – один із засновників громадської організації «Розвиток».

Ключовими завданнями проекту повинні стати консолідація правих, консервативних економістів України, формування проектів галузевих реформ і напрацювання комплексної стратегії для всієї України.

Під брендом «Розвиток» Сергій Носенко будує в Україні мережу креативних хабів.

«Хаб «Розвиток» буде не просто класичним простором коворкінгу і освіти. Це більше соціально-просвітницький проект, головним завданням якого є формування нових спільнот людей, які зацікавлені в отриманні сучасних знань, інтелектуальних дискусіях », – сказав Сергій Носенко в ході відкриття хаба.

ПОЛІТИЧНА ПОЗИЦІЯ

Сергій Носенко – переконаний республіканець.

“Республіканці виступають за сильні державні інститути – потужну армію і поліцію, але в той же час за ліберальну економіку і високий рівень особистих свобод громадянина. Така американська модель республіканської партії показала себе альтернативою популізму, до якого рано чи пізно призводить соціал-демократія. Саме такий сплеск популізму якраз спостерігаємо в Європі, де більшість урядів є популістськими. На тлі цього популярність набирають праворадикали ”

ЕКОНОМІЧНА ПОЗИЦІЯ

Сергій Носенко виступає за максимальну економічну лібералізацію в Україні.

“Я – прихильник кардинального перегляду українського законодавчого поля, потрібно в один день скасовувати все чинне законодавство в галузі і з наступного дня запускати нове – просте, зрозуміле, орієнтоване на бізнес-процес і наповнення бюджету”.

Сергій Носенко є переконаним прихильником заміни податку на додану вартість (ПДВ) на податок з продажів в Україні за американським зразком. У 2016 році він презентував власні економічні розрахунки щодо доцільності податкової реформи в Україні.

Носенко багаторазово критично оцінював політику Націнального банку України, яка привела до фактичного знищення банків з українським капіталом.

“Ключова роль Національного банку України у регулюванні фінансового ринку нарешті стала очевидною більшості українських громадян. Правда, найсильніший банківська криза і пішов за ним” банкопаду “були сприйняті громадянами як окреме від політики Нацбанку явище. Проте, експерти погоджуються з тим, що політика Нацбанку має всі ознаки політично ангажованою – і це ключова проблема цього державного регулятора”.

УЧАСТЬ У ВИБОРАХ

У 2016 році Сергій Носенко брав участь в довиборах до Верховної Ради України на 151 одномандатному виборчому окрузі (Полтавська область) як кандидат-самовисуванець.

Ключові тези його передвиборної кампанії – економічні. Він переконаний, що головне завдання влади – забезпечення економічного зростання в країні, всі інші питання є вторинними.

“Щоб застосувати на практиці свій багаторічний досвід для розвитку України, бізнесмен вирішив йти на вибори. Сергій Носенко не ототожнює себе з жодною політичною силою, сам він родом з Полтавщини і зазначає, що дуже добре знає цю область. При цьому підкреслює, що за останні роки не бачить тут економічного прогресу, розвитку, політичного лідера, який би сформував довгострокову перспективу області.Кстаті, в програмі Сергія Носенко – ні слова про політику, немає тут і типових для українського виборця обіцянок, а в основному економічні тези про зміни в законодавстві, дерегуляції, економічні реформи та мінімізацію ролі держави у всіх сферах. Його можна віднести до лібералам.Предвиборная програма кандидата орієнтована в першу чергу на залучення інвестицій в Полтавську область, створення робочих місць “.

Новини