Ми – громадська організація «Розвиток»
Ми – спільнота людей із прогресивними поглядами, які ми поширюємо серед українців.
Ми опікуємось проблемами людей і територій!Носенко: Праві та консервативні політичні рухи в Україні повинні об’єднатись (відео)

Лідер громадської організації «Розвиток» Сергій Носенко вважає, що зараз в Україні – найкращий час для запуску правоконсервативної політичної партії.

Таку думку він висловив у інтерв’ю Євгену Кисельову у проекті КУБ.

«Аби запустити в Україні праволіберальні реформи, треба, по-перше, об’єднати усіх консерваторів. Зараз усі кажуть, що завдяки перемозі Трампа на виборах у США консерватизм знову «у моді», але це не стосується України. У нас люди в цілому лівоконсервативні», – зазначив Сергій Носенко.

Але він вважає, що економічні інтереси та перспективи зможуть об’єднати українців навколо нових ідей.

«Треба створити політичну платформу та пояснювати людям, що таке економіка та як вона працює. Ми спираємось на те, що головними критеріями успіху є гроші, можливість заробляти для всіх. Якщо всі будуть доре заробляти – не буде необхідності «знижувати тарифи». Держава взагалі не повинна втручатись в економіку», – вважає Носенко.

Сергій Носенко вважає, що Україна може стати взірцем побудови нової економіки.

«Нам треба відкриватись, ставати новим «Новим світом». Свого часу Америка стала Новим Світом для європейців, що були придушені податками. У України зараз є шанс стати таким Новим «Новим світом», сказав Носенко.