Ми – громадська організація «Розвиток»
Ми – спільнота людей із прогресивними поглядами, які ми поширюємо серед українців.
Ми опікуємось проблемами людей і територій!Сергій Носенко відкрив перший хаб “Розвиток” у Харкові

Сергей Носенко

У Харкові почав роботу перший із мережі креативних хабів під брендом “Розвиток”. Креативний хаб “Розвиток” став першим у мережі, надалі хаби буде відкрито у великих містах – Одесі, Дніпрі та Херсоні.

“Хаб “Розвиток” буде не просто класичним простором коворкінгу та освіти. Це більше соціально-просвітницький проект, головним завданням якого є формування нових спільнот людей, які зацікавлені в здобутті сучасних знань, інтелектуальних дискусіях”, – сказав засновник проекту, лідер громадської організації “Розвиток” Сергій Носенко.

Сергій Носенко відкрив хаб у Харкові
Сергій Носенко відкрив хаб у Харкові

“Хаб буде відкрито для місцевих журналістів, громадських активістів, культурних кураторів та інноваційних проектів. Головне завдання, яке ми ставимо перед собою – стати провайдерами соціальних змін, знань і цінностей у регіональних спільнотах”, – сказав Сергій Носенко.

На думку Сергія Носенка, запит на прогресивні технології, знання та цінності в українських містах величезний, проте інфраструктури – поки недостатньо.

“Ми вважаємо, що такі хаби мають бути відкриті не тільки у великих містах, але й в райцентрах, де люди часто не мають доступу до нових знань. Ми хочемо сформувати об’єднання людей, які бачать Україну новою, багатою та прогресивною, і шукають собі однодумців. Таких людей дуже багато, ми хочемо, щоб вони здобули можливості для об’єднання та спілкування. І ми готові в це інвестувати”, – сказав Сергій Носенко на відкритті хабу Харкові.

Креативний хаб “Розвиток” працює в Харкові за адресою вул. Дівоча, 6.

Сергій Носенко відкрив хаб у Харкові 2
Сергій Носенко відкрив хаб у Харкові

Сергій Носенко – український бізнесмен, старший керівний директор українсько-американської інвестиційної компанії International Investment Partners, один із засновників громадської організації “Розвиток”.

За більше ніж 25-річну кар’єру в інвестиційному бізнесі Сергій Носенко брав участь у створенні та управлінні успішними інвестиційними проектами в 30 країнах світу. Головні проекти, якими зараз керує Сергій Носенко в International Investment Partners – бізнес у галузі сировинних ресурсів і базових металів та інфраструктури для ринків північної та південної Америки та Азії. Серед партнерів і клієнтів компанії – такі всесвітньо відомі компанії, як UBS, Deutsche Bank, KPMG, Soros, Jefferies, KKR, Blackstone тощо.

Хаб “Розвиток” стане першим подібним проектом Сергія Носенка в Україні.

“Розвиток” – це інвестиції в людський капітал”, – сказав Сергій Носенко на відкритті хаба в Харкові.