Ми – громадська організація «Розвиток»
Ми – спільнота людей із прогресивними поглядами, які ми поширюємо серед українців.
Ми опікуємось проблемами людей і територій!Політика конфіденційності на сайті Розвиток

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

У цьому документі викладається політика ГО «Розвиток» у області дотримання конфіденційності, а також детально роз’яснюється використовуваний порядок збирання та обробки персональних даних із використанням мережі Інтернет та і інших електронних мереж зв’язку.

ЩО ТАКЕ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Персональні дані, персональна інформація – будь-яка інформація про вас, як особу, що дозволяє пряму чи опосередковану ідентифікацію вашої особи.

Обробка персональних даних – це здійснення будь-якої операції чи набору операцій по відношенню до ваших персональних даних, за допомогою автоматичних засобів чи без таких, включаючи: збирання, запис, впорядкування, зберігання, перетворення (адаптацію) чи зміну, використання, передачу, розповсюдження, комбінування, видалення чи знищення.

ЯКІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО

Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно. Ми збираємо як основні персональні данні, такі як ім’я, прізвище та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.

ЯКІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО ПІД ЧАС ОПИТУВАНЬ

У разі, коли ви приймаєте участь у опитуваннях, ми можемо просити вказати діапазон вашого віку, стать, місто, не ви проживаєте та/або іншу інформацію.

У рамках опитування ми також можемо додавати інформацію отриману із файлів cookies до ваших відповідей на питання, проте при цьому не здійснюється збір інформації, що дозволяє ідентифікувати особу.

Збирані персональні дані не будуть пов’язані із будь-якими персональними даними, які ви вже могли надати нам. Персональні дані зібрані за допомогою голосувань та опитувань призначаються тільки для внутрішнього користування.

ОПИТУВАННЯ ЧЕРЕЗ FACEBOOK

У разі, коли ви приймаєте учать у опитуваннях ГО «Розвиток» у Facebook, під час використання програми також збирається та використовується інформація, яка була надана користувачем під час реєстрації та взаємодії у Facebook.

ЯК МИ ЗАХИЩАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми самостійно опрацьовуємо та зберігаємо ваші дані та не передаємо їх третім особам.

ГО «Розвиток» приймає усі необхідні міри, щоб зберегти вашу персональну інформацію конфіденційною та захищеною.

Тільки уповноважений персонал  ГО «Розвиток» має доступ до ваших персональних даних.

ЯКИМ ЧИНОМ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Ваші персональні дані використовуються тільки з тією метою, з якою ви надаєте. Ця інформація також використовується для адміністрування, підтримки та організації зворотного зв’язку.

ГО «Розвиток» ніколи не передасть ваші персональні дані стороннім компаніям, що мають намір використовувати їх для маркетингових цілей, крім випадків коли ви дасте нам на це окрему згоду.

Ми зберігаємо ваші персональні дані у своїх інформаційних базах.

Ваші персональні дані будуть зберігатися так довго, як це необхідно для того, щоб ми відповіли на запити чи вирішили проблему, проінформували про новини.

У разі, якщо ви маєте право у будь-який час вимагати від нас видалення ваших даних із інформаційної бази.

РОЗСИЛКА ЕЛЕКТРОННИХ ЛИСТІВ

Ми надсилаємо лише листи, на отримання яких ви дали згоду під час участі у опитуваннях.

Ви можете вимагати видалити, виправити або перевірити ваші персональні дані шляхом відправлення електронного повідомлення за адресою, вказаною у кожному електронному листі, який ви від нас отримуєте.

ГО «Розвиток» НЕ надсилає електронних листів зі спамом. ГО Розвиток не надає ваші персональні дані стороннім компаніям, що можуть використати їх для розсилання електронних листів із спамом.

ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ ВЕБ-САЙТИ

ГО «Розвиток» розміщає посилання на інші веб-сайти, щоб дати вам можливість переглянути цікаву інформацію.

Ми не несемо жодної відповідальності за збір ваших даних під час відвідування сторонніх веб-сайтів

ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

ГО «Розвиток» має право вносити зміни і виправлення до цієї Політики без додаткового інформування користувачів.

У разі винивнення будь-яких питань стосовно збору, обробки та зберігання ваших персональних даних ви можете звернутись до офісу ГО «Розвиток» за адресою електронної пошти: Office@ngorozvytok.com.ua