Ми – громадська організація «Розвиток»
Ми – спільнота людей із прогресивними поглядами, які ми поширюємо серед українців.
Ми опікуємось проблемами людей і територій!АНОНС. Круглий стіл за участі Андрія Ілларіонова відбудеться в Києві 12 травня

анонс

За ініціативи ГО “Розвиток” 12 травня в Києві відбудеться круглий стіл “Розвиток України. Суспільно-економічні інструменти змін”. Під час заходу старший науковий співробітник Cato Institute (Вашингтон) Андрій Ілларіонов презентуватиме своє макроекономічне дослідження про Україну 2014-2016 рр.

«У США це дослідження наробило багато галасу, тому що повністю протирічить тому, що каже українська влада і що читачі та глядачі бачать в українських ЗМІ. Дослідження довело, що непрофесійні дії держрегуляторів нанесли економіці шкоду на додаток до військової агресіі РФ проти України»», – зазначив координатор ГО «Розвиток» Сергій Носенко, анонсуючи подію.

У другій частині праволіберальні економісти, бізнесмени та регіональні лидери обговорватимуть проекти реформ в Україні.

Зокрема, до участі запрошено Даниїла Моніна та Михайла Чернишева, які власними ресурсами розробили проект реформ «Вільна економіка» та обрахували економічні наслідки своїх пропозицій. Також у дискусії прийме участь Михайло Кухар, партнер Центру макроекономічного аналізу та прогнозу, відомий тим, що лобіює відкриття ринку сільгоспземель в України. Про приватизацію в енергетиці говоритиме бізнесмен Сергій Кузяра, про регіональну політику  – екс-голова Харківської ОДА Ігор Балута, про питання Донбасу – народний депутат VII-VIII скликань Єгор Фірсов.